O nas

O Forumzdrowia.pl – nowa odsłona serwisu po przebudowie

Udostępniamy Państwu ForumZdrowia.pl w całkowicie nowej graficznej odsłonie.

Chcielibyśmy, by zagadnienia związane ze zdrowiem pasjonowały nie tylko nas, a popularny portal o zdrowiu był nie tylko wiarygodnym i rzetelnym źródłem informacji, ale także nowoczesnym i wygodnym sposobem dostępu do nich.

 

Co się zmieniło?

Odnowiona szata graficzna? Tak, ale to nie wszystko.

Dostosowujący się do urządzeń przenośnych interfejs czy mechanizm podpowiadania słów?

To także nie wszystko, choć to akurat widać na pierwszy rzut oka.

 

Wiemy, że wygoda i szybkość są ważne…

dlatego różne, rozsiane dotychczas informacje udostępniamy z nową inteligentną wyszukiwarką. Po wpisaniu jednego zapytania w pole ‘szukaj’, prezentujemy wynik na wspólnej, uporządkowanej i przejrzystej podstronie, na której gromadzimy wszystkie artykuły, porady i badania związane z poszukiwanym zagadnieniem. Tu także znaleźć można wyjaśnienia różnych pojęć medycznych.

 

O nas

Forum Zdrowia to rzetelne źródło informacji medycznych od WN PWN o chorobach, żywieniu i dietach, ciąży i opiece nad dzieckiem, a także pierwszej pomocy. Naszym celem jest poszerzanie świadomości zdrowotnej, a także polepszenie kontaktu z lekarzem. Propagujemy zdrowy styl życia oparty na świadomych wyborach.

 

Obszerna baza artykułów z wszystkich dziedzin medycyny gwarantuje niewyczerpane źródło wiedzy dla wszystkich, którzy poszukują sprawdzonych informacji o zdrowiu. Dokładamy starań, by portal regularnie był uzupełniany i wzbogacany o nowe treści pochodzące z najnowszych publikacji PZWL i WN PWN, a także rozmaite ciekawostki i wydarzenia wokół bieżących tematów związanych ze zdrowiem. Zapraszamy do częstego zaglądania na stronę główną serwisu, na której gromadzimy aktualności.

Zachęcamy także do prenumeraty newslettera, w którym będziemy dzielić się z Państwem wybranymi wiadomościami.

 

O wysoki poziom merytoryczny serwisu dba Redakcja.